SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Žaluzie Praha

 

Někdy nastanou události, kdy je třeba využít náhradního dílu žaluzie Praha, které často nejsou k dispozici. U nás se Vám to nestane, protože nabízíme rozsáhlý sortiment s náhradními díly pro horizontální žaluzie Praha.

Žaluzie Praha vhodnost

Pro které okna jsou žaluzie vhodné? Žaluzie Praha jsou určeny pro plastové, dřevěné (s použitím speciálních šroubů do dřeva) a hliníková okna. Tyto žaluzie nejsou vhodné do střešních oken. Pro větší plochy (např. kanceláře) či předělení místnosti doporučujeme žaluzie vertikální.

Žaluzie Praha barvy

Jak si přizpůsobit barvy, ovládání a provedení horizontální žaluzie Praha? Barevný design žaluzií musí ladit s interiérem a jednotlivými částmi žaluzie: lamely, horní profil, řebříček, kuličkový řetízek. V prvním kroku objednávky zjistíte, že co do barev máte rozhodně z čeho vybírat! Pro detailní náhled barevného spektra vám zašleme vzorky. Inspiraci najdete také v naší fotogalerii.

Žaluzie Praha horizontální

Horizontální žaluzie Praha jsou ovládány kuličkovou řetízkem (tahem na příslušnou stranu žaluzie stahujete či vytahujete), kterou standardně montujeme na tu stranu, kde není umístěna otevírací klika okna - v 3. kroku nákupu si můžete umístění vybrat sami.

Náhodné inzeráty

Peterko7
ivan26
Bertik
katlov
golfscorpion
Honza

Poslední komentáře