SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Vyklízení Praha

Vyklízení Praha

Vyklízení Praha -  "Určitě to bude dobré na něco jiného" - je tato věta známá? Pokud ano, sklep nebo půda vašeho domu je pravděpodobně plná, v horším případě je celý dům plný nábytku, který není starý, jiných předmětů, které stále fungují, nejsou poškozené, opotřebované nebo z nějakého jiného důvodu nepoužíváte s nimi, ale dosud jste se s nimi nechtěli rozloučit. Nemá však smysl je hlídat, jelikož pouze zabírají místo. Pokud se vám jich podařilo zbavit, ale termín pravidelného každoročního odvozu odpadu je ještě daleko, vyberte si nás! Naše společnost se zavazuje uklidit váš domov, odvezeme váš nepotřebný nábytek a věci do domácnosti, vyklidíme i celé byty a kanceláře.Nechte odvoz harampádí na nás a my se zbavíme všeho, co již nepotřebujete. Přijíždíme v předem domluvený čas, takže se nemusíte bát, že by školníci odnesli věci určené k odvozu odpadků. Pokud chcete vyklidit sklep nebo půdu, můžeme v případě potřeby pomoci i s balením. Po samostatné dohodě můžeme přepravit i nebezpečný odpad a pytlovaný odpad. V případě věcí běžného použití stačí uhasit věci, které čekají na likvidaci. Svou práci děláme, aniž bychom za sebou zanechávali odpadky, způsobovali co nejméně nepříjemností a dbáme na klid vašeho životního prostředí. Při likvidaci recyklovatelného nábytku, pokud je nábytek v dobrém stavu, není starý (pár let), neroztrhaný, nerozbitý, není silně opotřebovaný, tedy bez vady, je možná pouze doprava zdarma.

Vyklízení bytu, domů

Víe o nás viz web: https://www.stehovanirychle.cz/vyklizeni-praha

 

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - e ve vašem bytě v létě příliš horko a v zimě zima? Utrácíte hodně za vytápění a chlazení vašeho domova?

Pokud to chcete změnit, aby se vaše rodina i vy sami cítili příjemně a bezpečně, pak je řešením instalace žaluzií na vaše staré zborcené dveře a okna se špatnými izolačními vlastnostmi, ale i na vaše moderní nová okna a dveře!

Ano, montáž žaluzií, protože žaluzie nejen efektivně zlepšují izolaci starých dveří a oken, ale v případě nových a dobře izolujících dveří a oken účinně zlepšují izolaci bytu tím, že snižují letní prohřívání přes skleněnou plochu a zimní chlazení.
Jak vidíte, instalací žaluzií můžete nejen učinit svůj domov pohodlnějším a bezpečnějším, ale také ušetřit značné množství peněz v zimě a v létě v důsledku nižší spotřeby energie.

Abyste toto vše mohli realizovat, čeká na Vás naše společnost s mimořádně širokým výběrem rolet. Mimo jiné se všemi typy hliníkových, plastových, motorových a moskytiérových rolet.

Motto naší společnosti: kvalita za dobrou cenu!

Pokud je pro vás důležité mít kvalitní produkt za přijatelnou cenu, který instaluje náš velmi zkušený a kvalifikovaný personál, pak jej u nás najdete!
Využijte této výhodné příležitosti a objednejte si montáž moskytiér a žaluzií, protože nyní to vše můžete udělat za velmi příznivou cenu!

Servis žaluzie Praha

Více na https://www.zaluzie-levne.cz/

Výkad karet telefonicky na lásku

Výkad karet telefonicky na lásku

Výkad karet telefonicky na lásku - Jaký je význam tarotu?

Sebepoznání, vedení, manifestace.

Ukazuje vám, jak se spojit se svou intuicí, svým vlastním vnitřním hlasem.

    Vědění je poklad!

A tarot pomáhá využít tento poklad🙂

Tarotové věštění ve skutečnosti NENÍ věštění !

Místo budoucnosti vám ukazuje přítomnost a dává vám odpovědi na otázky, které ve vás víří.

Karty jsou subjektivní – zprávy si můžete přizpůsobit sobě a své situaci!

Ale jak?

V tomto článku vám ukážeme vše, od jeho historie přes proces věštění z tarotu až po význam a použití tarotových karet – vše na jednom místě!

Výklad karet telefonicky

Vše na našem webu https://www.vykladzkaret.online/

Tónování autoskel

Zatmavení skel

Zatmavení skel - Jaký je nejlepší odstín skla v autě? Jak vybrat odstín pro auto Tónování automobilových skel řeší mnoho problémů jak z praktického, tak i estetického hlediska. To je důvod, proč je tónování autoskel tak běžné, a to navzdory skutečnosti, že mnoho regulačních požadavků na materiál komplikuje proces výběru fólie a proces tónování je pracný, pokud vše děláte sami a nepoužíváte autoservis. Takže jste se rozhodli změnit barvu skla vašeho auta a potřebujete tónovací fólii. Pojďme se zamyslet nad tím, jak vybrat fólii pro tónování auta a jak najít tu nejlepší pro konkrétní případ. Druhy tónovacích fólií Struktura barvicích fólií se skládá z několika vrstev, které jsou navzájem spojeny lepidlem. V závislosti na materiálu, ze kterého jsou vrstvy vyrobeny, se rozlišují různé typy fólií. Vrstvy mohou být - metalizované, uhlíkové, polymerní. Kromě vrstev omezujících prostup světla má autofólie vnější abrazivní ochranný povlak, který ji dlouhodobě chrání před poškrábáním nebo před ztrátou vzhledu a průhlednosti. Autofólie lze rozdělit do následujících typů: 1. Barevná fólie na autoskla. Filmy obsahující pigmenty ve složení materiálu. Síla fólie závisí na počtu vrstev. Čím více je však, tím nižší je propustnost světla tónovací fólie.

Tonování skel

Více o nás na https://www.tonovani-autoskel.com/ 

Opravy Praček Praha

Opravy Praček Praha

Opravy Praček Praha - Služby poskytujeme v Praze, v čase dle poptávky. Preferujeme ranní vstávání, pak si dáme kávu! Trochu trpělivosti od těch, kteří se odpoledne vracejí domů, přijedeme.Instalace pračky

V závislosti na dílu jsme tam v den vaší objednávky!

    Záruka 6 měsíců v případě výměny dílů
    při instalaci a opravě pračky je poplatek za vylodění zdarma
    ceny vhodné pro rodiny
    připojení a zprovoznění praček
    oprava hlavního motoru, renovace
    opravy elektroniky pračky
    výměna čerpadla, výměna topného tělesa
    ložisko hřídele bubnu
    spolehlivý, férový profesionál

Zaručený rychlý odchod, to je požehnání pro hospodyňku!
Vzbudili jsme váš zájem? Kontaktujte nás !

V případě poruchy pračky se na nás neváhejte obrátit. Jsme k dispozici pro opravy všech typů praček , ať už se jedná o posouzení celkového stavu, odbornou opravu nebo montáž.

Většinu oprav většinou zvládneme provést ve stejný den, nicméně je možné, že některé potřebné díly seženeme až následující den nebo následující pracovní den, a proto je možné, že některé instalace praček jsou zpožděny až na první den následujícího týdne. Ale většinou lze říci, že většina instalací praček je dokončena během jednoho dne a okamžitě na místě - nevyžaduje více cest. V případě potřeby můžeme pračku nainstalovat i v předem domluvený pevný čas.

Opravy praček

Info, ceny na https://www.beran-opravy.cz/

 

Náhodné inzeráty

katlov
Piďa
Zoran Planinčič
ivan26
Sovič
Lukas Lukas Kubias

Poslední komentáře