Facebook Login

SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Opravy rolet - záruční a pozáruční
Provádíme opravy a servis: venkovní rolety, rolety proti vloupání, pergoly, markýzy, fasádní rolety, reflexní rolety

Společnost kromě odborné montáže protislunečních systémů zajišťuje také opravy a údržbu rolet a dalších instalací souvisejících se zastíněním místností a ploch.

Při opravách se zaměřujeme především na rolety, protože takové opravy jsou pro zákazníky velmi často rentabilní a stojí méně než výměna modelu za nový. U např. fasádních žaluzií je třeba problém pečlivě propočítat, zda je výhodnější vyměnit je za novou sadu a zda má oprava ekonomický smysl.

Samozřejmostí je i oprava ostatních systémů a odborné poradenství před zahájením prací. Chceme, aby si zákazník byl plně vědom toho, jak bude oprava nebo servis prováděn. Máme dlouholeté zkušenosti s montáží a servisem rolet, žaluzií, pergol, reflexních prvků a markýz.

Montáž fasádních žaluzií

Montážní, servisní a opravárenské práce provádíme s použitím nářadí autorizovaného dodavateli systémů protisluneční ochrany. Naši zaměstnanci se účastní kurzů pořádaných výrobci, takže dokonale znají technologie používané v jejich produktech. A tím zajišťují nejvyšší kvalitu své práce.

S každým problémem se vypořádáme a předem navrhneme nejlepší možná řešení.

Servisní práce provádíme do výšky prvního patra. Výjimkou jsou systémy, ke kterým je snadný přístup i přes značnou montážní výšku.
Oblastí naší působnosti je Praha a jeho okolí.

Autobusová doprava Praha

autobusová doprava Praha

Autobusová doprava Praha - Práva cestujících v autobusové a autokarové dopravě - Cestování a koronavirus

Pravidla EU pro cestující autobusy a autokary platí, když cesta začíná nebo končí v zemi EU, a to zejména pro pravidelnou dálkovou autobusovou a autokarovou dopravu. Tato práva platí, pokud využíváte linkové spoje, které fungují na určitých trasách a cestující jsou nabíráni a vystupováni předem podle dohodnutého jízdního řádu. Dálkové spojení znamená, že plánovaná délka trasy, nikoli pro vaši individuální cestu, je minimálně 250 km.

Země EU mohou z těchto práv osvobodit pouze některé domácí dopravce, kteří poskytují pravidelné linky, pro které velká část trasy, včetně plánované zastávky, leží mimo EU. Před zakoupením vstupenky se vyplatí ověřit si tyto informace.

Během cesty vám musí provozovatel autobusu nebo autokaru poskytovat jasné a správné informace o službě a právech cestujících. Tyto informace by také měly být zpřístupněny ve formátu přístupném osobám se zdravotním postižením. 

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha

Půjčovna dodávek Praha - Jak dobře zorganizovat stěhování?

Myslíte si, že přesun není nic složitého? Stačí najít nové místo, zabalit všechny věci do tašek a starých kartonů, naložit do auta, zamést a je to? Bohužel ve skutečnosti může nastat mnoho obtíží: je nedostatek obalových materiálů, na pomoc přišlo příliš málo lidí a naše auto je příliš malé a my musíme stejnou trasu absolvovat několikrát, abychom přepravili malou část našich věcí. Z původně plánovaných pár hodin na stěhování se může stát několik dní, nutnost vzít si další dovolenou, nepředvídané náklady a samozřejmě stres. Stěhování je ve skutečnosti velký projekt, který musí být organizován a plánován předem, aby byl úspěšný. Usnadněte si tento úkol podle našeho průvodce – jak se pohybovat rychle a efektivně.

Pamatovat! Zarezervujte si svůj nákladní vůz předem a pečlivě vyberte jeho velikost pro váš náklad. Rezervace předem vám umožní získat nejlepší cenu. Naše firma  nabízí nákladní vozy ve třech kategoriích: malé, střední a velké. Tato volba je reakcí na potřeby našich zákazníků s přihlédnutím k ustanovením zákona o silničním provozu, která umožňují všem držitelům licence B řídit dodávková vozidla do 3,5 T celkové povolené hmotnosti vozu. 

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Přestavba bytu, na co si dát pozor

Než se pustíme do bourání stěn, musíme vědět, musíme určit, které z nich jsou nosné nebo konstrukční stěny a které příčky. Ne každou zeď lze odstranit nebo znovu postavit. Dělicí stěny můžeme odstranit nebo upravit bez jakýchkoliv překážek. Často se tato práce provádí, když například chceme udělat jednu ze dvou samostatných místností, například kuchyni otevřenou do místnosti.

Nosná zeď bývá mnohem silnější než příčka, ale to není jediný problém. Přenáší váhu celého domu do základů a jeho odstranění nebo nadměrné zásahy mohou ohrozit bezpečné užívání celého objektu a vést ke stavební katastrofě. Proto se před jakýmkoli zásahem vyplatí seznámit se se stavebními plány a ujistit se, že mezistěna neobsahuje např. konstrukční prvky, elektroinstalace, vodovody apod.

Na co při stěhování nebo bourání příček často zapomínáme, je fakt, že mění kubaturu jednotlivých místností, může být potřeba vyměnit radiátory za vyšší výkon, aby byla zajištěna odpovídající tepelná pohoda. 

Opravy praček Praha

Opravy Praček Praha

Opravy praček Praha - Proč my?

... jsme skutečnými odborníky na domácí spotřebiče. Náš tým má dlouholeté zkušenosti s opravami domácích spotřebičů.
Čím vynikáme?

     Vysoká technická způsobilost
     Rychlé dodací lhůty
     Nejvyšší kvalita služeb
     Volný přístup
     Rozumné ceny služeb
     Diagnostika v ceně služby
     Vystavujeme faktury s DPH

Naše poslední opravy


Výměna ložiska v pračce Beko
Kvůli prasklému ložisku byla hlasitá pračka, která rušila klid v bytě. Specialista z FachMistrz závadu na místě opravil.
Oprava čerpadla v pračce Bosch
Byt byl mnohokrát zatopen pračkou. Oprava čerpadla pomohla ušetřit další stres a opakování tohoto nepříjemného problému v budoucnu.
Výměna elektronického programátoru
Vadný programátor zabránil spuštění některých režimů v pračce. Kvalifikovaný pracovník si přivedl vhodný programátor a správně jej nainstaloval. 

Náhodné inzeráty

love and friendship
Sovič
Eddie
Mára
Filip Eisner

Poslední komentáře