SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Drobné předměty k opravě v koupelně

V koupelně se můžete setkat s podobnými neúspěchy jako v kuchyni, a to zejména v případě vodoinstalace nebo elektriky. Netěsná baterie, netěsný umyvadlový sifon nebo rozbité světlo u zrcadla jsou běžné závady, které si samy od sebe vyžádají pár zlotých a pár hodin.
Jaké drobné poruchy lze opravit v koupelně svépomocí a kolik to bude stát?

Ucpaný odtok vany nebo sprchy

To je problém, který na první pohled nevidíte, ale bohužel je cítit. Vlasové a mýdlové zbytky, tedy to, co nejčastěji způsobuje ucpání odtoků v koupelně, se odstraňují mechanicky nebo za použití chemikálií . Aby voda z vany a sprchového koutu rychle odtekla, je třeba použít gumové tlačítko, hydraulickou pružinu, domácí přípravky ze zdravotně nezávadných surovin nebo speciální drenážní prostředky. Pružina na odblokování žlabů stojí 13 - 90 PLN (podle velikosti), profesionální prostředek na odvodnění žlabů může stát od 20 do 60 PLN. Gumový posunovač na dřez nebo umyvadlo.

Netěsný kohoutek nebo vadné armatury

Problém, který přirozeně vzniká v kuchyni, koupelně a WC. Oprava protékající baterie bude vypadat podobně u umyvadla, vany nebo sprchového koutu, stejně jako u kuchyňského dřezu. Pokud je problém s netěsností na spojovacích prvcích, stačí zakoupit těsnění odpovídající velikosti a vyměnit je. Pokud je problém způsoben selháním jiného prvku, můžete být v pokušení koupit nový ventil. Nejlevnější umyvadlová a sprchový set také.

Rozbité zrcadlo

Působí nevzhledně a nápadně. Zde je v zásadě těžké hovořit o opravě rozbitého skla, přestože sklenáři se s lepením tohoto typu poškození zabývají. Zdá se však, že koupě nového zrcadla bude lepším řešením, zvláště když to nejjednodušší, velikost 70 x 50 cm.

Náhodné inzeráty

love and friendship
nebe
Lukas Lukas Kubias
Bach Robert
Bertik
Honza

Poslední komentáře

 • Farma Kapsa

  Ahowza: http://slkjfdf.net/ Onetegaxe xpy.nmrf.fseznamka.cz.oav.qi http://slkjfdf.net/

  Číst dále...

   
 • Sovič

  Agokoj: http://slkjfdf.net/ Etoxumori kcp.pffg.fseznamka.cz.cqa.tj http://slkjfdf.net/

  Číst dále...

   
 • Sovič

  Iqiibikic: http://slkjfdf.net/ Omedzag enu.zbed.fseznamka.cz.ebr.yw http://slkjfdf.net/

  Číst dále...

   
 • Jab

  Ahoj, jmenuji se Patricia. Jsem milá a starostlivá žena. Hledám vážný vztah a manželství, než jsem viděl tvůj profil a líbí se mi to, doufám, že ti to nevadí? Odpovězte na mé ID {patriciahoroho550@gmail.com}. Musím ti říct něco velmi důležitého S úctou, Patricie.

  Číst dále...

   
 • Pino

  Ufimoeji: http://slkjfdf.net/ Irzikuh ywx.zbbi.fseznamka.cz.xoi.uz http://slkjfdf.net/

  Číst dále...