SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Horizontální nebo vertikální žaluzie? Který je lepší?

Žaluzie jsou mezi majiteli domů, bytů a dalších velmi oblíbené. Díky nim můžeme rychle a pohodlně upravit množství světla pronikajícího do místnosti, aniž bychom museli zvedat celou roletu. Na trhu najdete horizontální i vertikální žaluzie, často označované jako vertikální žaluzie. Jaké řešení je lepší zvolit? Zveme vás ke čtení!

Horizontální žaluzie – čím se vyznačují?

Horizontální žaluzie  jsou jistě nejuniverzálnějším řešením. Ochotně jsou vybírány do domů, bytů nebo kanceláří. Jejich největší výhodou je, že je lze libovolně nastavovat z hlediska dopadajícího světla . Lze je také snadno zvednout. Dobře chrání místnost před nadměrným vytápěním a také poskytují intimitu, chrání před zvědavými pohledy sousedů nebo kolemjdoucích. Horizontální žaluzie mohou být vyrobeny z různých materiálů, z nichž nejoblíbenější jsou: hliník a dřevo.  Lze je snadno přizpůsobit jakémukoli uspořádání. Zvyšují estetiku interiérů a dodávají jim jedinečnou, elegantní atmosféru.

Vertikální žaluzie, nebo jaké?

Vertikální žaluzie neboli verticale  se skládají ze závěsných lamel umístěných svisle.  Systém je vybaven kolejnicemi s ovládacím mechanismem, po kterých se lamely pohybují. Přestože byly zpočátku využívány především v kancelářských prostorách, nyní se opět vracejí do přízně a do svých bytů si je vybírá stále více lidí. Vertikály, které si pamatujeme z 50. let, byly k dostání v jemných, vyvážených a jasných barvách. V současné době jsou žaluzie tohoto typu dostupné v mnoha různých barvách a vzorech, zákazníci mají také možnost výběru tloušťky lamel.

Vertikální žaluzie, stejně jako horizontální žaluzie, účinně chrání před sluncem a nežádoucími pohledy zvenčí, aniž by zcela zakrývaly výhledy ven z okna. Vertikální prvky se navíc  mohou otáčet a posouvat doprava a doleva , což vám dává možnost upravit intenzitu světla vstupujícího do místnosti. 

Žaluzie ceník

naleznete u nás na stránkách https://www.zaluzie-levne.cz/

Náhodné inzeráty

Peterko7
Tommy17
Honza
ivan26
Martin
Honzik

Poslední komentáře