SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Plisé je nabídka určená lidem, kteří oceňují funkčnost produktu. Díky dvěma pohyblivým žlabům je velmi snadné rozhodnout o výškovém nastavení plisované rolety. Používají se především v domácnostech, jako je obývací pokoj, ložnice, kuchyně nebo koupelna. Dokonale se spojují a vytvářejí konzistenci v každém ohledu. Mezi mnoha různými látkami nabízíme ty z nejnovější kolekce řady Zona, včetně jemné pastely, odstíny modré, zelené a univerzální šedé do každé místnosti.

Plisé jsou mimořádně zajímavým produktem, doporučovaným zejména pro nestandardní tvary oken. Pokud máte kulatá nebo lichoběžníková okna, je to pro vás ideální produkt. Máme mnoho variant tohoto produktu, díky čemuž naši specialisté vyberou pro každé okno tu pravou.

Plisé nemají kazetu, takže jsou opravdu malé a úzké. To umožňuje jejich instalaci ve světle skla, dokonce i na posuvné dveře na terasu. Neblokují posuvný systém a nepoškodí se ani samotné plisé. Dvojfunkční plisovaná roleta má dva pohyblivé žlaby, které ovládají kryt na okně. Dodávají se v široké škále barev: od základní bílé až po mnoho odstínů připomínajících dřevo. Barvy okapu snadno sladíte s různými barvami okenního rámu a materiálů

Náhodné inzeráty

Eddie
Mára
Honza
terinka
Renca
Tommy17

Poslední komentáře