SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Proč se roleta křivě kroutí?

Důvodů , proč se roleta křiví , je mnoho . Níže jsou uvedeny nejdůležitější příčiny zakřivených rolet :

    Tovární vady – mohou souviset mj. s nesprávným upevněním rolety na navíjecí trubici, dále nesprávnou montáží provázku nebo nesprávným připevněním madla ke konstrukci.
    Špatně zvolený rozměr rolety k rozměru okna - srolování nebo roztažení rolety pak může způsobit zachycení části rolety o vyčnívající prvek okna, což způsobí její nerovnoměrné zvlnění.
    Nesprávná montáž předokenní rolety - křivě nalepené háčky mohou způsobit nesprávné zvlnění rolety.
    Nízká kvalita materiálu i samotné výroby - příliš tenká látka rolety se může po několika dnech od použití rolety zdeformovat.
    Poškozená struna rolety .

Roleta se kroutí - jak opravit chybu?

Pokud se roleta nezakřiví , není vše ztraceno. Pravděpodobně stačí poškozené prvky znovu sestavit nebo vyměnit. Co můžete udělat sami?

    Aby se předokenní roleta správně svinula a rozvinula, měla by být správně namontována. Jakékoli zakřivení může způsobit zvlnění materiálu při jeho spouštění nebo zvednutí.
    Při zpětné montáži rolety použijte nejlépe vodováhu a řiďte se návodem na montáž rolety.
    Pokud i přes stejnou instalaci máme stále problém s křivou roletou , měli bychom zkontrolovat, zda jsou kazeta a vodítka správně nainstalovány.
    Roleta je stále nakřivo? Vyplatí se také zkontrolovat šňůrku k roletě - pokud byla špatně nainstalovaná, sejměte plášť a vložte jej na správné místo. Pokud je řetěz poškozený, vyměňte jej za nový.

Náhodné inzeráty

Martin
katlov
ivan26
Piďa
golfscorpion
Bach Robert

Poslední komentáře