SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Opravy rolet - záruční a pozáruční
Provádíme opravy a servis: venkovní rolety, rolety proti vloupání, pergoly, markýzy, fasádní rolety, reflexní rolety

Společnost kromě odborné montáže protislunečních systémů zajišťuje také opravy a údržbu rolet a dalších instalací souvisejících se zastíněním místností a ploch.

Při opravách se zaměřujeme především na rolety, protože takové opravy jsou pro zákazníky velmi často rentabilní a stojí méně než výměna modelu za nový. U např. fasádních žaluzií je třeba problém pečlivě propočítat, zda je výhodnější vyměnit je za novou sadu a zda má oprava ekonomický smysl.

Samozřejmostí je i oprava ostatních systémů a odborné poradenství před zahájením prací. Chceme, aby si zákazník byl plně vědom toho, jak bude oprava nebo servis prováděn. Máme dlouholeté zkušenosti s montáží a servisem rolet, žaluzií, pergol, reflexních prvků a markýz.

Montáž fasádních žaluzií

Montážní, servisní a opravárenské práce provádíme s použitím nářadí autorizovaného dodavateli systémů protisluneční ochrany. Naši zaměstnanci se účastní kurzů pořádaných výrobci, takže dokonale znají technologie používané v jejich produktech. A tím zajišťují nejvyšší kvalitu své práce.

S každým problémem se vypořádáme a předem navrhneme nejlepší možná řešení.

Servisní práce provádíme do výšky prvního patra. Výjimkou jsou systémy, ke kterým je snadný přístup i přes značnou montážní výšku.
Oblastí naší působnosti je Praha a jeho okolí.

Náhodné inzeráty

Bertik
maryderrik
Eddie
golfscorpion
Zoran Planinčič
katlov

Poslední komentáře