SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

UV dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu -určitá / a ne malá dávka / UVC záření si dokáže poradit s dezinfekcí vzduchu a povrchů. Na to je třeba sledovat celou řadu parametrů výrobků, kterých je na internetu v současnosti mnoho. Mnohé z nich nabízejí zaručený účinek proti Covid-19. Je to opravdu tak? Některá zařízení velmi často neposkytují skutečnou dezinfekci a nepravdivě tvrdí o jejich účinnosti z důvodu nesprávné specifikace UVC energie, případně produkují škodlivý ozón. Proto je lepší se vždy poradit s odborníkem a nebýt zbytečně uveden v omyl.

Dezinfekci UVC lze také použít v kombinaci s jinými technologiemi. Tím se vytvoří několik bariéry. Zajistí se, že pokud není jakýkoliv patogen usmrcen jednou metodou, bude inaktivován s pomocí UVC.

UVC dosahuje vysokou úroveň inaktivace téměř příbuzného viru COVID-19 (t. J. SARS-CoV-1, testovaného s adekvátní dávkou 253,7 nm UV, kdy je suspendován v kapalině). Odborné instituce věří, že podobné výsledky lze očekávat při léčbě viru COVID-19, SARS-CoV-2. Klíčem je však aplikace UVC takovým způsobem, aby účinně dosáhl jakékoli zbývající viry na těchto površích.

Náhodné inzeráty

Robin
love and friendship
Mára
Ostravakzobak
Jirka
Bertik

Poslední komentáře