SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

uv dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - UV-STICK
UV-STICK je řada UVC zářičů, kterou lze aplikovat uvnitř AHU (Air Handling Unit). Eliminuje viry, bakterie, plísně, spóry a zabraňuje jejich nebezpečnému množení v klimatizačních systémech. UV-STICK je nejjednodušší, nejflexibilnější a nejúčinnější zařízení pro zlepšení kvality vzduchu v interiérech (IAQ), ale také šetří náklady na energii a údržbu v systémech HVAC.
Jeho germicidálním síla čistí a dezinfikuje všechny povrchy uvnitř jednotek, kde se obvykle tvoří nepříjemné biofilmové usazeniny. Legionella pneumophila, tuberkulóza, chřipkové viry a jiné běžné patogeny jsou obvykle volně šiřitele uvnitř HVAC, s těkavými organickými sloučeninami (VOC) způsobujícími astma, alergie, tzv. Syndrom nemocných budov. V nemocnicích se zvyšuje riziko s infekcí způsobenou křížovou kontaminací .
Použití UV-STICKje důležité nejen pro vnitřní kvalitu vzduchu, ale také čistší AC systém je z ekonomického hlediska účinnější, s nižšími náklady na provoz a údržbu. Ve skutečnosti je použití s UVGI potřeba výměny filtrů a chemické čištění vnitřních povrchů méně potřebné než obvykle.
Dalšími výhodami jsou optimalizována úroveň spotřeby energie, snížení ztrát průtoku vzduchu, jednoduše řečeno s UV-STICK, mají lidé lepší komfort v budově a šetří peníze.
UV-STICK je zařízení s kompaktní velikostí a velkou germicidálním silou. Tato série je k dispozici jako z nerezavějící oceli, tak i z anodizovaného hliníku a zahrnuje lampy s délkou od 50 do 160 cm.
UV-STICK obsahuje ve svém těle s ochranou IP55 speciální předřadník, který optimalizuje výkon a životnost zářivek.  Každé zařízení má svůj vlastní reflektor, parabolický nebo ne, na zvýšení germicidního záření a nasměrování všech UV-C paprsků na povrch, který má být ošetřen. UV-STICK je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a velmi odolných komponentů az těchto důvodů perfektně pracuje v prostředí s vysokým zatížením (vysoká vlhkost, nízká nebo vysoká teplota).
Jeho konstrukce umožňuje homogenní dezinfekci iv malém a velmi nepřístupném prostoru, jako např. lamely výměníků, rekuperátorů ..
Sériové připojení více než 10 zařízení je možné pouze prostřednictvím 1 samostatného napájecího kabelu a instalace je jednoduchá v kombinaci s originální adaptovatelný montážní sadou Light Progress Kit.

Náhodné inzeráty

Renca
Honza
Bertik
Sovič
Robin
Peterko7

Poslední komentáře