SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

uv dezinfekce vzduchu

UV dezinfekce vzduchu - UV-STICK
UV-STICK je řada UVC zářičů, kterou lze aplikovat uvnitř AHU (Air Handling Unit). Eliminuje viry, bakterie, plísně, spóry a zabraňuje jejich nebezpečnému množení v klimatizačních systémech. UV-STICK je nejjednodušší, nejflexibilnější a nejúčinnější zařízení pro zlepšení kvality vzduchu v interiérech (IAQ), ale také šetří náklady na energii a údržbu v systémech HVAC.
Jeho germicidálním síla čistí a dezinfikuje všechny povrchy uvnitř jednotek, kde se obvykle tvoří nepříjemné biofilmové usazeniny. Legionella pneumophila, tuberkulóza, chřipkové viry a jiné běžné patogeny jsou obvykle volně šiřitele uvnitř HVAC, s těkavými organickými sloučeninami (VOC) způsobujícími astma, alergie, tzv. Syndrom nemocných budov. V nemocnicích se zvyšuje riziko s infekcí způsobenou křížovou kontaminací .
Použití UV-STICKje důležité nejen pro vnitřní kvalitu vzduchu, ale také čistší AC systém je z ekonomického hlediska účinnější, s nižšími náklady na provoz a údržbu. Ve skutečnosti je použití s UVGI potřeba výměny filtrů a chemické čištění vnitřních povrchů méně potřebné než obvykle.
Dalšími výhodami jsou optimalizována úroveň spotřeby energie, snížení ztrát průtoku vzduchu, jednoduše řečeno s UV-STICK, mají lidé lepší komfort v budově a šetří peníze.
UV-STICK je zařízení s kompaktní velikostí a velkou germicidálním silou. Tato série je k dispozici jako z nerezavějící oceli, tak i z anodizovaného hliníku a zahrnuje lampy s délkou od 50 do 160 cm.
UV-STICK obsahuje ve svém těle s ochranou IP55 speciální předřadník, který optimalizuje výkon a životnost zářivek.  Každé zařízení má svůj vlastní reflektor, parabolický nebo ne, na zvýšení germicidního záření a nasměrování všech UV-C paprsků na povrch, který má být ošetřen. UV-STICK je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a velmi odolných komponentů az těchto důvodů perfektně pracuje v prostředí s vysokým zatížením (vysoká vlhkost, nízká nebo vysoká teplota).
Jeho konstrukce umožňuje homogenní dezinfekci iv malém a velmi nepřístupném prostoru, jako např. lamely výměníků, rekuperátorů ..
Sériové připojení více než 10 zařízení je možné pouze prostřednictvím 1 samostatného napájecího kabelu a instalace je jednoduchá v kombinaci s originální adaptovatelný montážní sadou Light Progress Kit.

Náhodné inzeráty

golfscorpion
ivan26
Honza
Mára
Renca
terinka

Poslední komentáře

 • Piďa

  If you are going fօr best contentѕ liкe me, simply visit tһiѕ site evеry dɑy for the reason that it рresents feature ⅽontents, tһanks Feel free to surf to mү web-site - ϲan і buy cheap pepcid ԝithout dr prescription [https://pepcid4all.top: https://pepcid4all.top]

  Číst dále...

   
 • terinka

  You really make it appear really easy along with your presentation however I to find this topic to be actually something which I feel I'd never understand. It kind of feels too complex and very large for me. I'm having a look ahead on your subsequent post, I will try to get the grasp of it! my website ...

  Číst dále...

   
 • Piďa

  I always spent my half an hour to read this blog's posts every day along with a mug of coffee. Feel free to visit my blog post; https://www.paolobenvegnu.org/quali-sono-i-consigli-degli-esperti-di-aviator-games-per-vincere-a-plinko/ ...

  Číst dále...

   
 • Bertik

  Within every occupation, earnings vary by experience, responsibility, performance, tenure, and geographic area. my web site; Perspektivaan.Ru: http://Perspektivaan.ru/user/JackKka8341/

  Číst dále...

   
 • Bertik

  Oral iplants are becoming ɑn incredibly common treatment when changing missing teeth. Ƭake a looқ at my weblage ... Emergency Dental crowns neɑr me: https://writeablog.net/dewelacgkc/bonding-which-also-masks-tooth-discolorations-is-when-a-slim-coating-of

  Číst dále...