SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek - Webové stránky se dělí na dva hlavní typy:

Statické stránky - nemůžete je spravovat sami. Pokud máte patřičné programátorské znalosti, můžete takový web upravit, ale je to mnohem složitější než v CMS. V dnešní době jsou hlavními argumenty pro vytváření takových stránek rychlost načítání a bezpečnost;
Weby založené na CMS - v redakčním systému na vašem webu máte přístup do administračního panelu. Po přihlášení můžete snadno spravovat svůj vlastní web pomocí textového editoru a přátelských, velmi intuitivních tvůrců stránek. Nejlepší je vytvořit web na open source CMS. V čele je v oboru oblíbený WordPress. Na schůzce vám rádi sdělíme, proč doporučujeme open source.
Responzivní weby založené na redakčním systému bývají dražší než statické weby. Má to svůj důvod – pak tu máme mnohem širší výběr možností a funkcionalit, které často dosahují úrovně pokročilé webové aplikace, tedy projektu zaměřeného na interakci s uživatelem (např. rezervační nebo prodejní aplikace). Samotný CMS je také nezbytný, když plánujeme shromažďovat data na webu - např. údaje odeslané z formuláře, údaje o objednávkách nebo kde je potřeba přihlašovací systém pro uživatele.

Tvorba www stránek

Více o nás na https://www.absolutus.cz/

 

Náhodné inzeráty

Renca
Robin
Honzik
Mára
Filip Eisner
Dannycze

Poslední komentáře