SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Tónování autoskel

Tónování autoskel - Jaké jsou typy atermických filmů?
Při výběru materiálu pro tónování skel pro své auto se mnoho motoristů potýká s velkým rozsahem cen materiálu. Není to dáno barvou filmu, ale způsobem jeho výroby.
Existují 4 druhy athermalky. Každý z nich je vytvořen pomocí samostatné technologie a má své vlastní vlastnosti.
Metalizovaná fólie. U tohoto typu barviva je UV ochranná vrstva vyrobena z kovového polymeru. Každý výrobce používá vlastní technologii nástřiku. Některé jsou aplikovány na vnější polyesterovou vrstvu, zatímco jiné jsou aplikovány na vnitřní. Jednou z nevýhod tohoto typu materiálu jsou poruchy v mobilní komunikaci a dalších zařízeních, jejichž provoz závisí na příjmu signálů zvenčí (například navigátor), ale dobře si poradí s funkcí filtrace slunečního záření. Toto barvení se vyznačuje zrcadlovým efektem.
Malovaný film. Je to stejná polyesterová fólie s několika vrstvami. Některé z nich mají specifický odstín, jiné zabraňují vyblednutí barvy. Hlavní výhodou tohoto materiálu jsou rozpočtové náklady a velká paleta barev.
Štípací fólie. Jedná se o druh pokovených analogů, pouze kovová vrstva v nich je mnohem tenčí. Polyester je stříkán různými kovy (technologie rozstřikování). Tato vrstva je mnohem tenčí než samotná báze, takže je prakticky neviditelná. Tento materiál prakticky nezatemňuje místnost.
Fólie je pokovena rozstřikem. Materiál kombinuje vlastnosti obou možností barvení. Tento typ je nejdražší, ale účinně chrání před škodlivým slunečním zářením a tak rychle se neopotřebovává.

Náhodné inzeráty

Filip Eisner
Fandarocker
Piďa
Pino
maryderrik
Martin

Poslední komentáře