SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha - Jak probíhá stěhování?

Úspěšnou objednávku potvrdíme a náš kolega Vás bude kontaktovat pro projednání podrobností. V domluvenou dobu se naši kolegové dostaví na místo a na uvedeném telefonním čísle uvedou, že jsou připraveni zahájit stěhování. V ideálním případě si zákazník zarezervuje parkovací místo, pokud se tak nestalo, vybereme vhodné parkovací místo, které je co nejblíže místu stěhování a poskytuje dostatek prostoru pro bezpečné naložení.

Naši kolegové poté vstoupí do bytu a posoudí předměty k přestěhování. V případě speciálního požadavku bude sled prodiskutován, jinak bude zohledněn nejideálnější průběh nakládky a dodávky. Poté bude stanoven čas a začne stěhování.

Pokud jste požádali o extra službu, naši pracovníci začnou nábytek balit a demontovat a bezpečně zabalit. Poté začíná nakládka na kamion, kterou naši kolegové provádějí co nejefektivněji a nejrychleji.

Po dokončení nakládky dojíždíme na místo určení nejkratší možnou trasou s ohledem na aktuální informace o dopravní zácpě a případných uzavírkách.

Po příjezdu začíná vybalování. Naši kolegové odvezou krabice a nábytek přesně do vámi požadované místnosti a umístí je na jejich konečné místo. Pokud jste požadovali i montáž nábytku, naši kolegové vám montáž efektivně a profesionálně provedou a v případě potřeby nábytek opraví. Když je vše na svém místě, zavřeme třídu a provedeme konečné vyúčtování.

Stěhování levně

Více o nás viz: https://www.dodavkypraha.eu/stehovani-levne-praha

Náhodné inzeráty

Bertik
Honza
maryderrik
Peterko7
Martin
Fandarocker

Poslední komentáře