SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha - Nejčastěji jsou stěny a podlahy nejdražšími prvky na renovaci. Podlaha byla asi nejnáročnější, protože musela být částečně vyrovnána. Stěny bylo potřeba jen uhladit a vymalovat. Pro optické zvětšení prostoru jsem se rozhodl umístit stejné panely do celého bytu (včetně kuchyně). Stále však bylo nutné v bytě oddělit zóny: relax, jídelnu a ložnici.

Nástěnné panely nebo tapety velmi mění atmosféru interiéru, ale snadno se zničí a případné poškození se jen obtížně nebo draze opravují. Mnoho lidí (pronajímatelů) mi říkalo, že někdo zničil drahé tapety a nahradil je nejlevnějšími a nejošklivějšími atd. Drahá řešení nepřipadají v úvahu (je to nemovitost k pronájmu), musí se dát i snadno renovovat. Proto jsem se rozhodl oddělit barevné zóny pouze barvou.

Barvy jsou samozřejmě maximálně neutrální. Vím, že vy taky a taky jsem zažil barevný chaos v pronajatých bytech. Pastelóza, tedy hnusné odstíny zelené, oranžové nebo žluté, nebo nápadná fialová či červená, jsou nejčastější chyby, kterých se pronajímatelé dopouštějí. Proto jsem zvolila nejneutrálnější odstíny bílé a šedé, ale použité trochu nezvyklým způsobem (zejména v ložnici). Toto řešení jsem viděl na Instagramu a stejně krásně funguje i v neinstagramové realitě! Díky tomu je část pokoje oddělená pro postel útulná a tichá. A je to velmi jednoduché řešení. V případě skvrn nebo poškození jednoduše znovu natřete. Podobně byl pod oknem oddělen jídelní kout. Prozatím vám předkládám dílčí vizualizace, protože nábytek ještě není uspořádán. Ale už to vypadá nádherně!

Rekonstrukce bytu

Více o ná na našem webu: https://www.korpstav.cz/

Náhodné inzeráty

love and friendship
Martin
Eddie
Anetka
Honza
golfscorpion

Poslední komentáře