SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Existují určité kulturní kódy související s barvami, sociologické zákony, zákony mas, ale každý z nás může mít individuální preference a dokonce traumata související s určitou barvou. V mé metodě takové nuance vycházejí při vyšetření a díky tomu můžeme k návrhu barev přistupovat individuálně - říká v rozhovoru s organizátory soutěže s názvem „Barvy, které probouzejí interiéry“ od architektky Aleksandry Chuchro, autorky unikátní metodiky D3 – psychologického procesu objevování potřeb uživatelů prostoru.

Jaká byla vaše cesta k architektuře?

Vlastně jsem tu práci dostal od rodičů. Můj otec byl umělec a moje matka byla chemická inženýrka. Proto jsem mezi - výtvarník, ale stále technický - ideální materiál pro architekta. Vždy mě to táhlo k fulldesignu, protože jsem začínal s interiérovým designem a dodnes, i když jsem také vystudoval architekturu na Vysoké škole technické, si nedokážu představit vytvoření karoserie bez interiéru. Mnoho architektů má takový syndrom, například můj oblíbený Alvaro Aalto – i on přemýšlel o všem, o každé klikě dveří, lampě, každém detailu, aby stavba byla navržena komplexně. Na Technické univerzitě to ne vždy chápali – nechtěli jít dovnitř, kde byl nejdůležitější tvar a urbanismus.

Po promoci jste pracoval v jiných kancelářích nebo jste se hned pustil do vlastního podnikání?

Pracuji od začátku studia - začala jsem interiérovým designem - a hned mě tehdejší šéfové vrhli do hlubokého konce, pracovat přímo s klienty. Rychle se ukázalo, že klienti se mnou chtějí spolupracovat ještě více než s mým tehdejším zaměstnavatelem. Byla to devadesátá léta a velká inspirace pro projekty a investice v Polsku. A tak se stalo, že jsem začal pracovat sám, aniž bych měl patřičné technické znalosti. Proto jsem šel na Fakultu architektury Varšavské technické univerzity, ale během studia jsem nikdy nepřestal pracovat na vlastní pěst. Pokračoval jsem také ve vlastním podnikání přestěhováním z Varšavy do Krakova. Postupem času se firma rozrůstala a já si začal myslet, že práce s klienty je víc než inspirace Pinterestem.

Rekonstruklce bytu Praha

Více o nás na

https://www.korpstav.cz/

Náhodné inzeráty

Sovič
Ostravakzobak
Tommy17
Peterko7
Anetka
Robin

Poslední komentáře