SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Vlastní renovace se vyplácí, ale pouze v případě, že máme dovednosti, trpělivost a čas potřebný pro takové úkoly. Jinak se vyplatí hledat stavební tým nebo alespoň jednoho výkonného specialistu. Cena služby se odvíjí od kvality námi zvolených materiálů, města, kde bydlíme a rozlohy rekonstruovaného domu či bytu. Najmutí architekta znamená nárůst výdajů o 10-20 procent. ceny za metr čtvereční. Nevyplatí se to v každém případě.

Za předpokladu, že rekonstruujeme byt o rozloze 50 m2. a dokončíme je bez lesku, měli bychom si pro tento účel vyhradit asi 50 000. Pokud chceme levně dokončit dům o rozloze 120 m2, vyplatí se nechat si stranou 120 tisíc. . A pokud nám záleží na nadstandardu, tak 240 tis. nebude přehnané.

Toto jsou sazby pro největší vojvodská města. V menších městech budou mzdové náklady nižší. Konečná cena závisí také na faktorech, které je těžké předvídat. Pokud obklíčený dodavatel vypadne z provozu, může souhlasit s nižšími sazbami, aby v konkrétním okamžiku neměl prostoj. Lidé, kteří uvažují o najmutí architekta, by měli počítat s vícenáklady ve výši 10–20 procent. ceny za metr čtvereční.

Rekonstrukce bytu Praha

Více o nás na našem webu: https://www.korpstav.cz/

Náhodné inzeráty

Anetka
Mára
Tommy17
ivan26
love and friendship
Dannycze

Poslední komentáře