SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Mnozí majitelé panelákových bytů se už dávno rozhodli zvýšit kvalitu svého bydlení a řekli své rozhodné „nikdy více“ uniformitě, kterou byly stavěny panelové domy v 70. a 80. letech minulého století. Počet kompletních rekonstrukcí se v posledních letech prudce zvýšil.

Rekonstrukce panelového bytu


Málokdo, kdo zvládne vzít na sebe náklady s nimi spojené, chce ještě bydlet v neupravených, starých, ošuntělých a hlavně zcela nevyhovujících bytech, na kterých netěsní okna a straší v nich umakartová jádra.

Rekonstrukce bytu

Odkud začít? No v první řadě by vám mělo jít o výměnu oken s ohledem na tepelné ztráty, které vám jinak hrozí v podzimním a zimním období. Výměna oken není časově náročná. Firma, pro kterou se rozhodnete je jí většinou schopna během dní. Samozřejmě, výměně předchází pečlivý výběr typu oken a již zmiňované firmy, jejíž práce svěříte.

Rekonstrukce panelového bytu

To pro jaký typ oken se rozhodnete, záleží na úplně na vás. Pokud jste na tom finančně dobře, pravděpodobně se rozhodnete pro dřevěná eurookna, ale většina majitelů panelákových bytů vyměnilo stará okna za plastová s 5-komorovým systémem. Nejlepší je přizpůsobit barvou jejich vnější design celkovému vzhledu paneláku, ale jakou fólii si vyberete pro jejich design z interiérové ​​strany, zůstává na vás. Ať už ostatní vaše okna bílá, nebo budou povrchem připomínat eurookna. V žádném případě si nezapomeňte vyřešit problém parapetů a žaluzií. Myslete na to, že příliš široké vnitřní parapety zabraňují správnému prostupu tepla od topných těles a žaluzie doporučujeme, v každém případě, řetízkové.
Firma, u které si výměnu objednáte, přijde okna nejprve přesně vyměřit a za několik dní vám přijde okna vyměnit. Dříve však ještě učiní opatření proti znečištění bytu, přikryje podlahy, kvalitní firmy by měla zakrýt i nábytek, popř. je-li to třeba, zajistit i jeho přesunutí. Teprve po těchto přípravách by měli montéři přistoupit k vybourání starých oken.

Rekonstrukce bytu Praha

Více o nás na https://www.korpstav.cz/

Náhodné inzeráty

Renca
Zoran Planinčič
Anetka
terinka
Filip Eisner
Fandarocker

Poslední komentáře