SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Při plánování rekonstrukce v bytě je třeba mít na paměti, že některé práce vyžadují informování úředníků o nich a také získání souhlasu od družstva nebo bytového společenství. Zejména pokud narušují společné a konstrukční části budovy. Drobné práce lze většinou provádět bez ohlášení a povolení, i když stojí za to nahlédnout i do předpisů vedoucího.

Renovace nerovná se renovace. Majitel bytu by proto měl ve fázi plánování zajistit získání všech souhlasů a povolení, která jsou pro konkrétní práce potřebná. Pro tento účel je nutné zjistit, zda se jedná o průběžnou údržbu, renovaci nebo rekonstrukci . Dle stavebního zákona nemusíme o pracích informovat pouze v případě průběžné údržby.  

Kromě rozsahu plánovaných prací je další důležitou otázkou právní stav bytu – věčné užívací právo nebo družstevní vlastnické právo k bytu. Protože i v případě vlastnických bytů je třeba některé práce nejen nahlásit příslušnému úřadu nebo vyžadovat stavební povolení, ale je nutné o nich informovat i správce objektu.
 "Tommyho svoboda v jeho domě"

Mnozí majitelé bytů se mylně domnívají, že ve své nemovitosti mohou provést jakoukoli rekonstrukci, na kterou si vzpomenou. Stavební předpisy jsou bohužel dost odlišné. Ukazuje se, že bez vyřizování formalit je možné v bytě provádět práce spočívající pouze v běžné údržbě . Tento koncept pokrývá všechny jednoduché činnosti, které by měl každý vlastník bytového prostoru vykonávat, aby zabránil zhoršování technického stavu objektu a zajistil tak jeho bezpečné a zamýšlené užívání.

Rekonstrukce bytovéhjo jádra

Více o nás viz web: https://www.korpstav.cz/

Náhodné inzeráty

Bertik
Anetka
Fandarocker
Eddie
katlov
Honza

Poslední komentáře