SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - rekonstrukce kuchyně

Kvalitně realizována  rekonstrukce kuchyně  dokáže výrazně zlepšit kvalitu bydlení. Rekonstrukce kuchyně nezahrnuje pouze výrobu, dodání a namontování nové kuchyňské linky. Rekonstrukce kuchyně zahrnuje mnoho dalších souvisejících stavebních úkonů a instalací. Je nutná přípojka vody a odpadu ke kuchyňské lince, elektrický přívod a montáž zásuvek a vypínačů, někdy i úprava plynové přípojky.

Celý kuchyňský prostor upravíme dle Vašich individuálních přání, poradíme a navrhneme Vám vhodné řešení. K nejběžnějším patří provedení nových omítek a malby v kuchyni, obložení stěn mezi kuchyňskou linkou a za sporákem keramickými obkladačkami a pokládka nové podlahy, např. dlažby nebo PVC. Zároveň Vám navrhneme, dovezeme a namontujeme kuchyňskou linku včetně napojení dřezu, digestoře a odborné montáže vestavných spotřebičů.

Při plánování kuchyně se neřeší pouze samotná kuchyňská linka. Důležitá je také její návaznost na jídelní část. Proto se zabýváme také volbou vhodných podlahových krytin, výmalby a dekorací. Zkrátka vším, co je důležité pro vytvoření harmonického celku.


Velké množství lidí dnes řeší problém, jak z malé kuchyně v panelákovém bytě vybudovat moderní kuchyni, která by odpovídala dnešním standardům. V době výstavby panelových domů byly byty v nich vyřizovány velmi jednoduchými kuchyňskými linkami, které jsou dnes již zcela nevyhovující a na prostoru, který je malý či úzký.

I přes omezení víme kuchyně navrhnout tak, aby byl prostor maximálně využit a aby splňovaly nejnáročnější představy jejich majitelů. Stejně tak jako v cihlovém, tak i v panelovém bytě lze vytvořit velmi pěknou a moderní kuchyni, která odpovídá dnešním trendům bydlení.

Náhodné inzeráty

Honza
Bertik
golfscorpion
katlov
Tommy17
Anetka

Poslední komentáře