SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytuKompletní rekonstrukce
Zkušenosti, praxe a profesionalita je to, co rozhoduje. A o to víc to platí při rozsáhlejší rekonstrukci. Odměnou vám ale bude nový vzhled bytu či domu, což pro mnohé bývá i restartem a novou energií do dalšího života.

Malování a stěrkování
Realizujeme všechny druhy malířských prací, jako malování bytů i domů, nátěry v interiéru, exteriér, stěrkování, omítky, nátěr oken a dveří. Pomůžeme vám s výběrem správné barvy a zajistíme kvalitní provedení nátěru.

Pokládka podlahy a dlažby
Abyste nemuseli řešit všechny problémy s podlahou sami, stačí když oslovíte naši firmu, která se pokládce dlažby profesionálně věnuje. Díky našim zkušeným podlahářům si můžete už za krátký čas užívat skvělý pocit z nové podlahy.

elektroinstalační práce
Nabízíme elektroinstalační práce, které splňují všechny potřebné normy a kritéria a provádějí jejich vyškolení profesionálové, kteří jsou ochotni a připraveni vyplnit vaše požadavky, zároveň vám poradit a doporučit nejideálnější řešení.

vodoinstalace
Díky kvalitně odvedené práci na vodoinstalace si můžete bez starostí užívat nerušený chod vaší domácnosti. Jsme tu na to, abychom správnou instalací, údržbou a prevencí předešli jakýmkoli haváriím a šetřily tak váš čas a finance.

Všechny naše služby
Dokážeme zajistit téměř všechny typy stavebních a rekonstrukčních prací, spolu s kompletním zabezpečením materiálu - nákup i dovoz i stěhovací služby. Víme, že naši zákaznící požadují prvotřídní kvalitu a proto jim ji nabízíme.

Náhodné inzeráty

love and friendship
Filip Eisner
Eddie
Martin
maryderrik
Anetka

Poslední komentáře