SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Oprava poškozených autoskel

Oprava poškozených autoskel -  Úlomky objevující se na skle ovlivňují estetiku vozu, což může být obzvláště problematické pro lidi, kteří chtějí, aby jejich vůz vždy vypadal dokonale. Hlavním problémem tohoto typu poškození však je, že pokud není rychle odstraněno, začnou se v čipech hromadit nečistoty.

Odložení návštěvy odborníka často znamená, že oprava čelního skla auta již není možná. Navíc existuje možnost, že se malý čip časem promění v prasklinu, což může představovat hrozbu jak pro řidiče auta, tak pro každého kolemjdoucího po silnici.

Chcete se zbavit třísky na čelním skle? Oprava autoskel technikou Smart Repair je jednou z položek nabídky Autokliniky. Název použitého řešení je zkratkou slov Small and Medium Area Repair Technologies. Týká se opravy drobných poškození, které lze v krátké době odstranit. Zpočátku se tato technika pro opravy automobilů používala v USA a později - hlavně ve Velké Británii a Německu. V současnosti je díky svým četným přednostem oblíbený i v dalších zemích včetně Polska.

Jednou z činností, kterou lze pomocí techniky Smart Repair provádět, je odstraňování třísek z oken. Po jejich očištění od případných nečistot se na poškození provede příslušné vrtání. Poté se na ně nanese dokončovací pryskyřice a následně se opravená část skla vystaví UV lampě. Nakonec sklo vyleštíme, abychom vyhladili jeho povrch.

Oprava autoskel

Více o nás na: https://www.skloopravy.cz/

 

Náhodné inzeráty

Jirka
Robin
Farma Kapsa
Honza
Sovič
ivan26

Poslední komentáře