SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Oprava autoskel

Oprava autoskel -Jak probíhá oprava autoskla?

Nejčastějším poškozením čelního skla je bodové poškození. Je důležité, aby oprava čelního skla vašeho auta byla provedena co nejdříve poté, co si všimnete poškození. Nečistoty hromadící se v poškození znesnadňují opravu a zhoršuje se průhlednost opravovaného místa. Postupem času, pokud odkládáme opravy, se může objevit prasklina, která opravu znemožňuje. Sklo je při jízdě vystaveno vibracím a namáhání a také vlivům teplotních změn, zejména rozdílu mezi teplotou uvnitř vozidla a vnějšími podmínkami.

Oprava autoskla  má za cíl zlepšit viditelnost a estetiku a chránit sklo před dalším praskáním z místa poškození. Všechny opravy musí zajistit zachování jeho původní pevnosti, protože čelní sklo je zodpovědné až za 30 % konstrukční pevnosti vozidla. Správná funkce airbagu spolujezdce závisí na stavu čelního skla, protože okno vozu poskytuje airbag při jeho otevření. Oprava prasklých skel lepením  oken , jejichž poškození je ve formě podélné praskliny,  se nedoporučuje.

Náraz na kámen způsobuje různé typy třísek , které mají různé tvary a průměry. Většinu z nich lze efektivně opravit . Běžně jim říkáme „oko“ a pokud toto „oko“ nemá další tenké praskliny, máme šanci na účinnou a bezpečnou opravu. Dobře provedená oprava bodového poškození – síťoviny – by měla zajistit až 95 % původní pevnosti skla a ochránit ho před dalším praskáním. 

Oprava poškozených autoskel

Více o nás na: https://www.skloopravy.cz/

Náhodné inzeráty

katlov
ivan26
Jirka
Mára
Anetka
Zoran Planinčič

Poslední komentáře