SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Oprava autoskel

Oprava autoskel - Je těžké zabránit poškození čelního skla (čelního skla). Již nějakou dobu existují speciální fólie nalepené na povrch čelního skla, ale to je vážný náklad, který má u nových aut smysl. Musí malé úlomky znamenat výměnu skla? Ne nutně!

Rozstřik na čelním skle našeho auta se může objevit doslova náhle. Malý oblázek může způsobit poškození ve tvaru např. tzv hvězdičky nebo půlměsíc. První, co nás napadne, je, že ho budeme muset vyměnit. Dále může být v souladu s předpisy o provozu na pozemních komunikacích uložena jízdenka řidiči, jehož vozidlo má rozbité okno a strážník má právo si ponechat osvědčení o registraci. Pojďme si tedy ověřit, jak se s problémem efektivně vypořádat, aniž byste utratili značné množství peněz.

Štípání na čelním skle. Kde začít?

Rozstřik na čelním skle našeho auta se může objevit doslova náhle. Malý oblázek může způsobit poškození ve tvaru např. tzv hvězdičky nebo půlměsíc. První, co nás napadne, je, že ho budeme muset vyměnit. Dále může být v souladu s předpisy o provozu na pozemních komunikacích uložena jízdenka řidiči, jehož vozidlo má rozbité okno a strážník má právo si ponechat osvědčení o registraci. Pojďme si tedy ověřit, jak se s problémem efektivně vypořádat, aniž byste utratili značné množství peněz. Fotografie 123RFKdyž si všimnete poškození, měli byste místo rychle přelepit kouskem průhledné pásky. Chrání dutinu před hromaděním nečistot, což je důležité, protože velká vrstva nečistot může bránit sklu v regeneraci. Opravu lze provést, když bodové poškození ve skle nemá průměr větší než 22 - 24 mm, tj. velikost 5 zlotých.

Navíc musí být minimálně 10 cm od nejbližšího okraje sklenice. V dnešních autech se montují především vrstvená čelní skla, na kterých vznikají dva druhy kazů: lineární praskliny a odštípnutí. K jejich opravě se používá pryskyřice, síla regenerovaného prvku kolísá v rozmezí asi 90 procent. původní pevnost skla. Pryskyřice má trochu jinou strukturu než sklo, díky čemuž jinak láme světlo. V důsledku toho bude po opravě viditelná malá stopa, která neovlivňuje pohodlí a bezpečnost našeho vozu. Měli byste si také uvědomit, že opravné práce s sebou nesou riziko dalšího šíření trhliny, což bohužel povede k výměně prvku za nový.

Oprava poškozených autoskel

Více o nás viz web: https://www.skloopravy.cz/oprava-autoskel

Náhodné inzeráty

Eddie
Zoran Planinčič
Tommy17
Renca
Piďa
Filip Eisner

Poslední komentáře