SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Frézování Otázky a odpovědi

Co je frézování komínů?  Mechanické zvětšení průměru komína (vnitřní část) za účelem zlepšení kvality proudění spalin.

Musím pro zvětšení průměrů komín rozebrat?   Fréza pracuje uvnitř a odstraňuje materiál, který zůstává uvnitř komína. Speciální frézy na vnitřní straně vybrousí komín, čímž zvětší interiér, bez nutnosti rozebírání komína.

Bude v bytě nepořádek?  Nebude! Všechny otvory v krytu komína, kde by se mohl objevit prach, jsou zajištěny. Prach zůstává  uvnitř komína, komín po ukončení práce, odstranění prachu a zachycení, často používáme průmyslový vysavač.

Komín je starý a slabý? Zařízení je určeno pro takové komínové trubky , komínová fréza odstraní pouze část vnitřní stěny, aby nenarušila vnější stěnu komína.  

O kolik mohu zvýšit komín? Dokáže vyfrézovat až 1/3 tloušťky stěny komína. Pokud je například aktuální vnitřní rozměr komína 15 cm a tloušťka stěny komína 15 cm, lze vnitřní rozměr zvětšit až na 25 cm. Nová vnitřní stěna, ale ne dokonale hladká, takže průměrný vnitřní rozměr je asi 24 cm.

Co když komín není rovný?   Ohyby na sopouchu do 15/0 jsouprovedeny bez větších problémů.Komín lze frézovat i když vykazuje ohyby pod úhlem 45/0

Ve výšce těchto ohybů je nutné komín otevřít nebo použít flexibilní komínové systémy (viz hlavní stránka  Kompozitní komíny FURANFLEX )

Kominíci

Váíce o nás viz odkaz: kominíci

Náhodné inzeráty

Honza
Filip Eisner
Sovič
Farma Kapsa
Fandarocker
Peterko7

Poslední komentáře