SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

Kominictví Praha

Kominictví Praha - Frézování a vložkování komína - cena

Cena za frézování a vložkování komína je závislá na několika faktorech. Uvést na stránce konkrétní ceník se všemi položkami by bylo nepřehledné a příliš komplikované pro výpočet. Na stránce proto uvádíme jen orientační ceník za frézování a vložkování komína. Naši cenovou nabídku Vám předložíme po obhlídce konkrétního komína. Pro předběžnou konzultaci nám však neváhejte zavolat.

Při porovnávání cenových nabídek je třeba dát pozor, zda cena obsahuje opravdu všechny položky. Nejen cenu za vyfrézování a vyvložkování komína, ale např. i cenu za vyvedení kouřovodů, .... Často totiž ta nejlevnější nabídka neskončí ve skutečnosti jako nejlevnější. Naše cenová nabídka již obsahuje všechny tyto položky, na kterých se dohodneme při obhlídce rekonstruovaného komína. Dalším faktorem, který ovlivňuje cenu je komínová vložka. Ušetřením možná 10-15% z ceny použitím méně kvalitní vložky lze výrazně snížit životnost zrekonstruovaného komína, což v konečném důsledku přinese Vaši nespokojenost a nakonec i vyšší náklady. Proto my používáme při vložkování komínů kvalitní německé nerezové vložky Jeremias.

Nabízíme Vám profesionálně odvedenou práci za rozumné ceny.
Nejčastější příčinou požárů jsou neudržované komíny. Udržování a rekonstrukce a komínů by mělo dělat průběžně s dodržením platných norem. Jak často čistit komín uvádíme v sekci legislativa.
Našim zákazníkům nabízíme profesionální kominické služby, kontrolu a čištění komínů certifikovaným kominíkem, který Vám vydá Potvrzení o kontrole a čištění komína a kouřovodu, případně v případě pouze kontroly komína Potvrzení o kontrole.

Náhodné inzeráty

Robin
Renca
Martin
Jirka
Honza
Honza

Poslední komentáře