SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Geodetické práce

Geodetické práce - V případě vytyčení základů je možné použít dva různé způsoby - kolíky a drátěné lavičky. Druhý z nich považují specialisté za nejpřesnější. Vychází z určení hran základů nebo osy celé stavby. Studová metoda je méně přesná, ale nejlevnější. Při jeho použití geodet určí pouze průsečíky osy stavby a vnějších rohů domu.

Zaměření pozemku

Zaměření pozemku - Kdo může provádět vytyčování budov?

Práce související s vytyčováním objektu by měly být zadány pouze subjektům specializovaným v této oblasti. Provádí to tedy geodet, který má odpovídající kvalifikaci a znalosti o činnostech, které vykonává. Místo toho pracuje podle metody zvolené jeho klientem. Zaměření vypracované specialistou je pak prvkem stavební dokumentace daného zařízení.

Geometrický plán

Geometrický plán - Využití geodézie při zjišťování právního stavu nemovitostí

Přestože geodet není profesí veřejné důvěry, protože většinu jeho činností prověřuje státní správa, jeho práce je velmi často nápomocná při mnoha právních rozhodnutích. Dokumentace zpracovaná geodety se používá při zjišťování právního stavu nemovitostí a je také nepostradatelná při řadě správních rozhodnutí. Pojďme se tedy podívat na práci geodeta a zjistit, jak je užitečná při řešení právních otázek.

 

Náhodné inzeráty

Eddie
terinka
Honza
Filip Eisner
love and friendship
Ostravakzobak

Poslední komentáře