SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce
Facebook Login

geo

Zaměření pozemku - Než se lopaty pustí do práce, je třeba se připravit na geodetické práce. A to nejen na začátku cesty k vysněnému domovu, ale jsou nezbytné i později. Podívejte se, jak se geodetické práce provádějí ve 3 krocích!

Geodetické práce -Kreslení mapy pro účely návrhu - krok k vysněnému domovu

Nejprve geodet vytvoří mapu pro účely návrhu. Vychází z kopie základní mapy, která obsahuje řadu informací týkajících se: inženýrské sítě, reliéf, umístění pozemků a budov a dalších objektů. Důležité je, abyste si ještě před zahájením práce geodeta opatřili aktuální výpis z územního plánu, a pokud plán neexistuje, požádali o územní podmínky. Na základě jednoho z těchto dokumentů získáte informace o technických podmínkách pro připojení k inženýrským sítím a dalších smlouvách.

Geometrický plán -Geodet připraví mapu pro účely návrhu přibližně za 5-6 týdnů. Hotový dokument obsahuje: hranice pozemků, stavební čáry, přírodní prvky atd. Mapa je nezbytná pro architekta, který projekt upravuje, aby mohl začít pracovat. Po fázi úpravy projektu můžete požádat o stavební povolení a čekat na jeho schválení. Poté můžete přistoupit ke geodetickému vytyčení.

Náhodné inzeráty

Dannycze
Zoran Planinčič
Jirka
Renca
maryderrik
golfscorpion

Poslední komentáře