SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Dobrá kartářka

Dobrá kartářka - Tarot je jednou z nejoblíbenějších věšteckých praktik. Okultisté kreslili a prodávali alegorické karty po staletí, ale až nyní se ilustrované balíčky staly dostupné veřejnosti. Estetika tohoto starověkého umění oživila zájem o tarot, díky čemuž se stal miláčkem sociálních sítí. Na Instagramu najdeme mnoho účtů s milionem sledujících , které se věnují výkladu karet a na základě těchto předpovědí každý den zveřejňují horoskop .

I přes svou všudypřítomnost v nás tarot stále vyvolává určitý strach a zdá se komplikovaný. O co vlastně jde a co znamenají její karty? Jak na nich číst ilustrace? Ukazuje se, že ďábel není tak hrozný, jak je malován. Základy tarotu jsou velmi jednoduché, pochopíte je po prvních pár lekcích. Zde je to, co byste měli vědět o tarotu, než jej začnete praktikovat.

Co je tarot?

Přestože se zdá, že tarot je prastará praxe, jeho počátky sahají až do 15. století. Pak se objevil v oběhu jako balíček hracích karet. Teprve v 18. století získala nový význam a začali ji používat věštci. Protože tarot je založen na univerzálních symbolech a archetypech, význam každé karty nebo příběhy za ilustracemi odhalují čas, místo, kontinent a kulturu. O tarotu se říká , že předpovídá budoucnost . Kolik pravdy je tam? Karty jsou vlastně nejužitečnější k zamyšlení. Zbystří intuici a pomáhají při efektivním rozhodování. Pokud se tarot čte s takovým záměrem, přináší to výhody na cestě k naplnění .

Výklad karet telefonicky

Více o nás na našem webu, viz odkaz: Výklad karet telefonicky

 

Náhodné inzeráty

Renca
Martin
Pino
Bertik
Zoran Planinčič
Piďa

Poslední komentáře