SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda

Provětrávaná fasáda - Méně používaným, ale také oblíbeným způsobem izolace stěn je lehký suchý způsob. Místo omítky se pak dům dodělá deskami, tvarovkami, deskami nebo panely. Vznikne tak provětrávaná fasáda. Podívejte se, čím je jedinečný.

Stavba provětrávané fasády začíná montáží mřížky . Vyrábí se z desek nebo speciálních systémových lišt. Mezi prvky roštu se vkládají desky z vlny nebo polystyrenu. Zde se zpravidla nepoužívá žádné lepidlo. Desky vyžadují pouze hmoždinky (a ne vždy). Desky, tvarovky, panely nebo desky se k mřížce připevňují hřebíky, šrouby nebo speciálně vyvinutými spojkami, charakteristickými pro daný systém. Mezi obkladem a izolací je ponechána mezera pro zajištění ventilace . Díky němu dochází k odvodu vlhkosti zpod fasády.

Fasádní větrání

Fasáda z prken , stejně jako ostatní prvky připevněné k roštu , se doporučuje odspodu odvětrávat . Díky tomuto řešení dochází k volné výměně vzduchu. V létě, kdy je jižní fasáda prohřívána slunečními paprsky, horký vzduch stoupá vzhůru a je nahrazen vzduchem chladnějším. Tento přirozený pohyb vzduchu zajišťuje, že se stavební konstrukce příliš nezahřívá. V zimě je však vlhký vzduch odsáván, čímž se minimalizuje riziko vlhnutí příček, díky čemuž se mimo jiné zlepšuje akustická izolace a komfort užívání domu. Odvětrání fasády je nutné zejména tehdy, když je pod fasádním obkladem izolační materiál. Vlhkost může způsobit zhoršení jeho tepelně izolačních vlastností. To se týká především minerální vlny – kamenné nebo skleněné nebo dřevěné vlny .

Fasádní obklad musí být tedy od tepelné izolace vzdálen 2-3 cm . Takto široký větrací prostor získáme přibitím dalších latí do roštu(podél trámů). Při vertikálním nebo diagonálním uspořádání desek jsou latě umístěny kolmo k nosníkům mřížky. Před připevněním latí musí být v případě izolace z minerální vlny vrstva tepelné izolace překryta větruodolnou membránou. Jeho pruhy jsou uspořádány vodorovně, počínaje spodní částí stěny a postupující nahoru. Membrána je k nosníkům připevněna sponkami. Ve spodní části fasády by měl být otvor pro přívod vzduchu do větracího prostoru, stíněný děrovaným plechem, aby se zabránilo vnikání ptáků, hlodavců a hmyzu do obkladu. Výstup z větracího prostoru probíhá po horní hraně fasády.

Provětrávaná fasády

Více o nás na: https://www.zelenyprojekt.cz/

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu - Existují určité kulturní kódy související s barvami, sociologické zákony, zákony mas, ale každý z nás může mít individuální preference a dokonce traumata související s určitou barvou. V mé metodě takové nuance vycházejí při vyšetření a díky tomu můžeme k návrhu barev přistupovat individuálně - říká v rozhovoru s organizátory soutěže s názvem „Barvy, které probouzejí interiéry“ od architektky Aleksandry Chuchro, autorky unikátní metodiky D3 – psychologického procesu objevování potřeb uživatelů prostoru.

Jaká byla vaše cesta k architektuře?

Vlastně jsem tu práci dostal od rodičů. Můj otec byl umělec a moje matka byla chemická inženýrka. Proto jsem mezi - výtvarník, ale stále technický - ideální materiál pro architekta. Vždy mě to táhlo k fulldesignu, protože jsem začínal s interiérovým designem a dodnes, i když jsem také vystudoval architekturu na Vysoké škole technické, si nedokážu představit vytvoření karoserie bez interiéru. Mnoho architektů má takový syndrom, například můj oblíbený Alvaro Aalto – i on přemýšlel o všem, o každé klikě dveří, lampě, každém detailu, aby stavba byla navržena komplexně. Na Technické univerzitě to ne vždy chápali – nechtěli jít dovnitř, kde byl nejdůležitější tvar a urbanismus.

Po promoci jste pracoval v jiných kancelářích nebo jste se hned pustil do vlastního podnikání?

Pracuji od začátku studia - začala jsem interiérovým designem - a hned mě tehdejší šéfové vrhli do hlubokého konce, pracovat přímo s klienty. Rychle se ukázalo, že klienti se mnou chtějí spolupracovat ještě více než s mým tehdejším zaměstnavatelem. Byla to devadesátá léta a velká inspirace pro projekty a investice v Polsku. A tak se stalo, že jsem začal pracovat sám, aniž bych měl patřičné technické znalosti. Proto jsem šel na Fakultu architektury Varšavské technické univerzity, ale během studia jsem nikdy nepřestal pracovat na vlastní pěst. Pokračoval jsem také ve vlastním podnikání přestěhováním z Varšavy do Krakova. Postupem času se firma rozrůstala a já si začal myslet, že práce s klienty je víc než inspirace Pinterestem.

Rekonstruklce bytu Praha

Více o nás na

https://www.korpstav.cz/

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Náš sortiment horizontálních žaluzií na míru je široký výběr okenních krytů, vyrobených v různých stylech a materiálech. Tyto žaluzie jsou dostupné ve 4 šířkách lamel, nejčastěji ve standardním stylu, ale i v klasickém RETRO stylu, na provázkovém nebo stuhovém žebříku, dle Vašeho přání.
Naše horizontální žaluzie vyrábíme v široké škále barev lakovaného hliníku pro hliníkové žaluzie, s matným nebo lesklým povrchem, a paletu přírodně zbarveného dřeva pro dřevěné žaluzie . Naše nabídka zahrnuje také horizontální žaluzie kombinující hliník a dřevo, které dodávají jedinečný estetický efekt [ 50mm RETRO hliníkové žaluzie ].
Všechny prezentované produkty jsou originální žaluzie na míru, takže výběrem ze všech dostupných variant žaluzií můžete vytvořit jedinečnou a jedinečnou horizontální žaluzii pro vaše okno.

Žaluzie levně

Více o nás na našem webu: https://www.zaluzie-levne.cz/

 

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů - Připravit byt a uklidit jej po předchozích nájemnících tak, aby byl vhodný k bydlení, prodat či pronajmout, může být náročný úkol, vyžadující čas, trpělivost, ale často i speciální vybavení. Nemusíte to řešit osobně – zadáním vyklizení bytů odborné firmě získáte včasnou a profesionální službu. Vector Lodz nabízí efektivní a důkladné vyprázdnění bytů za všech podmínek.

Likvidace a vyprazdňování bytů

Připravit byt a uklidit jej po předchozích nájemnících tak, aby byl vhodný k bydlení, prodat či pronajmout, může být náročný úkol, vyžadující čas, trpělivost, ale často i speciální vybavení. Nemusíte to řešit osobně – zadáním vyklizení bytů odborné firmě získáte včasnou a profesionální službu. Vector Lodz nabízí efektivní a důkladné vyprázdnění bytů za všech podmínek.

Potřebujete profesionální vyprázdnění vašeho bytu ?

Všem obyvatelům města a okolí nabízíme naše služby vyprazdňování a likvidace prostor v Lodži. Garantujeme rychlý přístup na místo objednávky a efektivní realizaci .

Jak poskytujeme službu likvidace bytu?

Naše služby zahrnují veškeré činnosti potřebné k likvidaci bytů , tj.

    odvoz a  likvidace nábytku ,
    demontáž zařízení,
    export odebraných věcí,
    odstranění hmyzu, dezinsekce a dezinfekce ,
    důkladný úklid bytu.

Aby bylo možné tyto služby provádět s patřičnou přesností, je nutné mít odpovídající přípravu a vybavení. Ve společnosti Vector pracuje kvalifikovaný personál, který profesionálními dopravními prostředky zajišťuje komplexní vyprázdnění bytů .

Vyklízení bytů, domů

Více o nás na https://www.vyklizenibyty.cz/

 

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů

Vyklízení bytů - Pokud máte byt a chcete ho vyklidit - kontaktujte nás!

Bez sebemenších problémů provedeme úklid prostor po bývalém majiteli, který zde zanechal spoustu nepotřebných věcí, které vám brání v rozvoji vlastního prostoru. Ve Varšavě řešíme i vyklízení bytů zesnulých. Jsme si vědomi toho, že pro rodinné příslušníky jde o nelehkou a nelehkou situaci. Domovy ztracených blízkých jsou plné vzpomínek a věcí, které s nimi úzce souvisí. Odložením této aktivity se mnoho nezmění, takže nám raději zavolejte a my to uděláme za vás a vaši rodinu. Vyprazdňování prostor je naší specialitou, takže práci svěřte profesionálům.

Odvoz starého nábytku

Více o nás na našem webu: https://www.vyklizenibyty.cz/

Náhodné inzeráty

Peterko7
Fandarocker
Honza
Filip Eisner
Dannycze
ivan26

Poslední komentáře