SEZNAMKA
Hledám lásku
F SEZNAMKA
Sociální sítě
PRO ZADANÉ
Pro nevěrné
HANDICAP
Pro postižené
REALITY
Bez realitky
WEB TRH
IT inzerce

Články

Oprava poškozených autoskel

Oprava poškozených autoskel

Oprava poškozených autoskel -  Úlomky objevující se na skle ovlivňují estetiku vozu, což může být obzvláště problematické pro lidi, kteří chtějí, aby jejich vůz vždy vypadal dokonale. Hlavním problémem tohoto typu poškození však je, že pokud není rychle odstraněno, začnou se v čipech hromadit nečistoty.

Odložení návštěvy odborníka často znamená, že oprava čelního skla auta již není možná. Navíc existuje možnost, že se malý čip časem promění v prasklinu, což může představovat hrozbu jak pro řidiče auta, tak pro každého kolemjdoucího po silnici.

Chcete se zbavit třísky na čelním skle? Oprava autoskel technikou Smart Repair je jednou z položek nabídky Autokliniky. Název použitého řešení je zkratkou slov Small and Medium Area Repair Technologies. Týká se opravy drobných poškození, které lze v krátké době odstranit. Zpočátku se tato technika pro opravy automobilů používala v USA a později - hlavně ve Velké Británii a Německu. V současnosti je díky svým četným přednostem oblíbený i v dalších zemích včetně Polska.

Jednou z činností, kterou lze pomocí techniky Smart Repair provádět, je odstraňování třísek z oken. Po jejich očištění od případných nečistot se na poškození provede příslušné vrtání. Poté se na ně nanese dokončovací pryskyřice a následně se opravená část skla vystaví UV lampě. Nakonec sklo vyleštíme, abychom vyhladili jeho povrch.

Oprava autoskel

Více o nás na: https://www.skloopravy.cz/

 

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha - Montáž rolet, tedy dilemata jak je namontovat, kam a čím?
Instalace rolet a žaluzií nemusí být náročná. Předokenní rolety se stejně jako rolety liší způsobem montáže v závislosti na účelu. Lze však rozlišit dva základní typy instalace:
    invazivní
    neinvazivní

Invazivní instalace nejčastěji zahrnuje přišroubování rolety k povrchu stropu nebo stěny. Některé typy rolet nebo žaluzií lze přišroubovat k zasklívací liště. Vím o zákaznících, kterým nevadí přišroubovat žaluzie k rámu okna, ale zde je na místě opatrnost - této možnosti je třeba se vyhnout, zejména v případě nových oken, protože obvykle bude znamenat ztrátu záruka! Některé systémy, např. plisované žaluzie. Dřevěné žaluzie nebo rolety v kazetě lze instalovat oběma výše uvedenými způsoby. Vyplatí se proto před nákupem seznámit s dostupnými možnostmi pro daný typ rolet či žaluzií. Stává se, že tato volba ovlivní způsob měření, protože úchyty pro neinvazivní instalaci mohou být umístěny na jiných místech, než kdyby se montáž prováděla invazivním způsobem.
Dá se způsob instalace rozdělit na lepší a horší?

Obecně řečeno, ne. To proto, že jako obvykle podstatou věci jsou potřeby, které chceme uspokojit. Například při nových oknech nebo pronájmu bytu se většina z nás vyhne možnosti montáže přišroubováním rolet k části okna a ponecháním otvorů pro šrouby natrvalo. Na druhou stranu, někteří z vás už možná mají okna po záruce a například vědí, že za pár let budete měnit žaluzie a ani ve snu by vás nenapadlo vyčistit rám okna po lepicí pásce – v tomto případě , bude výhodná možnost invazivní instalace.

Žaluzie levně

Více info na našme webu: https://www.zaluzie-levne.cz/

Stěhování pian

Stěhování pian - Jak převézt piano? Doprava klavíru

Všichni víme, že klavíry jsou těžké. Ty nejtěžší mohou vážit až 300 kg. Proto je snadné nástroj poškodit. Nejvíc nás mrzí, když je náš nástroj vizuálně dobře udržovaný. Těžko se pak smíří s případným škrábnutím nebo promáčknutím.
Klavíry mají nejčastěji madla na zadní straně na každé straně. Mohou se pohybovat po rovné zemi, protože mají tzv šoupátka nebo válečky, t. j. železná nebo mosazná kola. Poté můžete ujet několik metrů, i když pohyb nástroje vyžaduje sílu, protože válečky obvykle nemají ložiska. V případě podlah citlivých na váhu, jako jsou parkety, aby se nepoškodily, je nejlepší umístit pod válečky deky.

Pokud chceme nástroj převézt z přízemí do přízemí, je nejlepší použít nábytkový vozík. Jedná se o čtyřkolový vozík o rozměrech cca 65x45x25, potažený gumou proti pádu nástroje při manévrech. Poté byste měli nástroj zvednout a umístit pod něj vozík. Nejlépe je použít zmiňovaná madla vzadu u piana (jedna ruka) a pod stolkem s klávesami (druhá ruka) minimálně ve dvou lidech. Dalším způsobem je zvednout nástroj pouze na jedné straně do takové výšky (asi 45 stupňů), aby bylo možné zasunout vozík. Při zvedání spočívá část závaží na opačném okraji nástroje (měl by být chráněn houbou nebo dekou).
V úzkých průchodech a rozích lze s nástrojem pohybovat vertikálně, na jedné ze stran. Je to však těžké a je lepší, když to dělají zkušení a inteligentní lidé...

Stěhování klavíru

Jak na to? Více na našich webových stránkách

https://www.stehovanibulldog.cz/stehovani-pian

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha - Nejčastěji jsou stěny a podlahy nejdražšími prvky na renovaci. Podlaha byla asi nejnáročnější, protože musela být částečně vyrovnána. Stěny bylo potřeba jen uhladit a vymalovat. Pro optické zvětšení prostoru jsem se rozhodl umístit stejné panely do celého bytu (včetně kuchyně). Stále však bylo nutné v bytě oddělit zóny: relax, jídelnu a ložnici.

Nástěnné panely nebo tapety velmi mění atmosféru interiéru, ale snadno se zničí a případné poškození se jen obtížně nebo draze opravují. Mnoho lidí (pronajímatelů) mi říkalo, že někdo zničil drahé tapety a nahradil je nejlevnějšími a nejošklivějšími atd. Drahá řešení nepřipadají v úvahu (je to nemovitost k pronájmu), musí se dát i snadno renovovat. Proto jsem se rozhodl oddělit barevné zóny pouze barvou.

Barvy jsou samozřejmě maximálně neutrální. Vím, že vy taky a taky jsem zažil barevný chaos v pronajatých bytech. Pastelóza, tedy hnusné odstíny zelené, oranžové nebo žluté, nebo nápadná fialová či červená, jsou nejčastější chyby, kterých se pronajímatelé dopouštějí. Proto jsem zvolila nejneutrálnější odstíny bílé a šedé, ale použité trochu nezvyklým způsobem (zejména v ložnici). Toto řešení jsem viděl na Instagramu a stejně krásně funguje i v neinstagramové realitě! Díky tomu je část pokoje oddělená pro postel útulná a tichá. A je to velmi jednoduché řešení. V případě skvrn nebo poškození jednoduše znovu natřete. Podobně byl pod oknem oddělen jídelní kout. Prozatím vám předkládám dílčí vizualizace, protože nábytek ještě není uspořádán. Ale už to vypadá nádherně!

Rekonstrukce bytu

Více o ná na našem webu: https://www.korpstav.cz/

Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku

Odvoz starého nábytku - Kolik stojí úklid a vyprázdnění sklepa?

Mnoho lidí často „hromadí“ určité předměty v naději, že je v budoucnu znovu použijí. Místnost, která je k tomuto účelu obvykle určena, je suterén nebo půda. Bohužel po nějaké době přichází situace, kdy už není možné nepořádek ovládat. V tomto případě je dobré provést důkladný úklid, který vám pomůže získat zpět funkční místnost a zbavit se věcí, které už určitě nevyužijete. Pokud je místnost velká a obsahuje spoustu předmětů, včetně těch větších, nemusí být úkol tak jednoduchý. Naštěstí jsou na trhu profesionální firmy, které vám pomohou projít celým procesem rychle a bezpečně. Kolik stojí vyprázdnění sklepa ? Jak to vypadá v praxi?

Suterén – místo, kde najdete všechno

Suterén v domě nebo bytě je velmi praktická místnost, kterou lze využít mimo jiné pro: pro uskladnění sezónně používaných věcí. Časem se ale může ukázat, že většinu věcí nasbíraných ve sklepě už nepotřebujeme. Vyplatí se pak podniknout kroky k jeho vyprázdnění a opětovnému získání volného místa. Tento typ reorganizace by měl začít oddělením položek v něm obsažených. To nám umožní určit, čeho se skutečně chceme zbavit. Při generálním úklidu je potřeba se o vše postarat, proto byste se měli zaměřit jak na drobnosti ve sklepě, tak na nábytek. To vám umožní získat zpět spoustu místa, což je mimořádně důležité zejména v případě malých sklepních prostor, kde se počítá každý metr.

Odvoz nábytku

Víéce o nás na našem webu: https://www.vyklizenibyty.cz/

Náhodné inzeráty

Robin
Pino
Renca
Jirka
Bertik
Bach Robert

Poslední komentáře